özel dedektif özel dedektif

inceleme Varaştırma Hizmeti dedektif

inceleme Varaştırma Hizmeti dedektif

İNCELEME VE ARAŞTIRMA HİZMETİ

Kriminalistik suç anlamına gelen bir sözcüktür. Bilimsel dedektif bilgileri ile suç işleyen kişilerin bilimsel bilgiler yardımı ile tesit edilmesine suç işlenen olayın çözümlenmesine yardımcı olur. Kriminalistlik inceleme delil tespiti yapan bilim ile toparlanan suç delilleri ile suç işlenen yerin tespitidir. Bu önemli olan bilim dalı daha çok suçu işleyen kişinin olayı yaptığı zamanda ne gibi psikolojik durumda olduğuna dair bilgiler veren bilim dalıdır. Dedektifler olay yeri inceleme ve tespitinde oldukça başarılı işler çıkarırlar. Olay yeri incelemesinde suç işlenen yer ve olay yerindeki kanıtların incelenmesi için çeşitli bilim yöntemlerinden ve adli tıp bilgileri olan kişilerden yardım alınır. Olay yeri incelemesinde kanıtların yok edilmemesi için suçun işlendiği yerin hemen incelemeye alınması gerekecektir.

Dedektiflerimizin kanıt toparlayıp olay hakkında çabuk netice elde edilmesine kanıtların olay yerinden yok edilmeden olay yeri incelemesine başlayarak suçu ört bas edebilecek kişilerin önün kesmesinde yardımcı olacaklardır. Suç işlenen yerin tespiti ve toparlanan delilerle vakit kaybetmeden işe başlayan dedektiflerimiz. Suçu işleyen kişi ve olay yeri hakkında daha fazla bilgi toparlamak için çalışmalar yapar. Kanıtların kaybolmaması veya suçlu tarafından yok edilmeden olay yeri incelemesini yapılması suçluyu daha kolay yakalamak için en önemli yoldur. Zaman kaybı ile birlikte yaşanan sıkıntılar suçlunu belki de aylarca bulunamamasına yol açan önemli bir faktördür. Dedektiflerin yapacağı hızlı, detaylı çalışmalar sayesinde birçok olay çözüme daha kolay ulaşmıştır. Her suç işleyen arkasında mutlaka bir iz bırakır hiçbir suçlu ne kadar kusursuzca suç işlesede mutlaka yakayı elle verecektir. Hiç bir suçlu yakalanmaktan ömür boyu kaçamaz suçu işlediği yer ya da kişinin üzerinde bıraktığı bir iz bile onu yakalamaya yetecektir. Dedektiflik firmamızla iletişime geçerek yaşadığınız bu üzücü olaya çözüm bulabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan dedektiflik oyunları başlıklı makalemizde dedektif, dedektiflik ve istanbul hakkında bilgiler verilmektedir.

Özel Dedektiflik Derneği
telefon görüşmesi dinleme