özel dedektif özel dedektif

İcra takibi araştırma hizmeti

İcra takibi araştırma hizmeti

Önemli alanlarda hizmet veren işyerlerinin işlerini takip eden hukuk danışmanlıkları vardır. Bu danışmanlıklar sayesinde işlerin takibi yapılır.  İşyerleri için gerekli olan önlemler alınır ve gerekli olan takipler yerine getirilir.  İcra araştırmalarını çoğu şirketlerin artık dedektiflik firmalarından yardım alarak icra araştırmalarını gerçekleştiriyor.  İcra takibinde icraya sebep olan kişiyi bulmak pek kolay olmaz kişilerin çoğu genellikle kaçmış olur. Mağdur olan kişilerin çoğu bu tür olaylar yüzünden yıllarca uğraşmak ve icralık olan kişinin peşinde koşmak zorunda kalabiliyor. Dedektiflerimizin yapacağı icra araştırmasında kişinin varsa kimlik bilgileri, adres bilgilerini almak faydalı olacaktır. İlk önce icralık olan kişinin adresini bulmak dedektiflerimizin işini bir hayli kolaylaştıracaktır. Kişinin adresi bulunduktan sonra kişi dedektiflerimizin sıkı takibine alınır. Kişi belirli aralıklarla takip edilir.

İcra araştırmasına şirket, para ya da taşınmazlardan kaynaklı bir icra durumu var ise dedektiflerimizin yapacağı icra araştırma işleminde delili toplama yöntemi ile yeterli bilgiler edinilir. Dedektifliklerin toparlayacağı deliller ile kişi ya da şirketin açacağı dava ya da yapılacak yasal olan işlemler kolaylaştırılır. Tebligat gönderilen kişinin tebligat eline geçtiği tarih itibariyle yapacağı hiçbir işlem geçerli olmayacaktır. Dedektifliklerin sıkı takibine giren şahıs fazla vakit kaybına uğramadan bulunacaktır. İcra takibinde kişinin yeri tespit edildikten sonra çok çabuk harekete geçen dedektiflerimiz olayın hızlı bir şekilde netice almasında büyük rol oynar. Kişiler bu tür icra tespiti yapmakta zorlandıkları için dedektiflik firmalarına müracaat edip icra takip yaptırmak istedikleri kişiye ya da şirkete daha kolay ulaşabilmektedirler. İcra takibi araştırma

Bir önceki yazımız olan dedektiflik oyunları başlıklı makalemizde dedektif, dedektiflik ve istanbul hakkında bilgiler verilmektedir.

Özel Dedektiflik Derneği
telefon görüşmesi dinleme