özel dedektif özel dedektif

evlilik öncesi araştırma dedektif

EVLİLİK ÖNCESİ ARAŞTIRMA

Her insanın hayali iyi bir eşle, mutlu bir evlik yapmaktır. Evlilik hayatınızın birçok yönüyle değişime uğrayacağı bir karardır. Evlilik kararı aldığınız kişiyi uzun zamandır tanımanıza rağmen bazen doğru kişi mi diye düşünürüz. Evlilik öncesi iki tarafta kendini olduğunda biraz daha farklı gösterebiliyor. Evlendikten belli bir süre sonra bazen evlendiğin kişiyi tanımadığını düşünüyorsun? Günümüzde evlilik yapıldıktan kısa bir süre sonra aldatılma ve şiddetli geçimsizlikler ortaya çıkıyor. Bunun en temel sebebi ise karşı tarafı yeterince araştırmamak ve yeterince tanıyamamaktır. Bunun için aklımızdaki şüpheleri yok etmeniz için sizlere verilen dedektiflik hizmetleri ile doğru karar verip vermediğinizi öğrenmek artık çok kolay.

Sizde hayatınızla ilgili bu önemli kararı vermeden önce evlilik yapacağınız kişi hakkında şüpheleriniz varsa Özel dedektif tutabilirsiniz.

Aile yapınız uyumlumu? Daha önce bir evliliği oldu mu? Size sosyal olanakları ve işi hakkında doğru söylüyor mu? Bütün bu kafanızdaki sorulara yanıt verebilecek dedektiflik hizmeti süresince toplanan ( video, resim, evrak ) gibi delillerle sizleri aydınlatıp aklınızdaki sorulara ışık tutacaktır.

Bir önceki yazımız olan dedektiflik oyunları başlıklı makalemizde dedektif, dedektiflik ve istanbul hakkında bilgiler verilmektedir.

Özel Dedektiflik Derneği
telefon görüşmesi dinleme