özel dedektif özel dedektif

evliliğiniz tehlikede

evliliğiniz tehlikede

Bunları yapıyorsanız evliliğiniz tehlikede

Evli Çiftler kişiler yetiştiği aile ortamına göre eşinin buna uygun olmasını isterler.Aileler ise çiftlerin hayatlarına evliliğine sürekli

Müdahele ettikleri için evlilikleri sürekli zorlaşır.Çiftlerden birinin ailem senden Önce gelir cumlesini kullanması evlilikte sorun olduguna işarettir. Bu Konuda evlelen çiftlerin yeni bir yasam yeni bir aile kuracagını dusunerek bunu hiçe saymaması gereklidir.

Neleri yaparsanız evliliğiniz tehlikele girer bir bakalım 

  • Sen ne halta yararsın.

Eger kadın çalışıyorsa ve evdeki işlerin sorumluluklarını paylaşmıyorsa çiftler işlerin hepsi kadının üstünde oldugundan dolayı aile içi sorunlar yaşanmasına neden olur.bir süre tartısmalar şekil degıstırerek kadın: ben hem çalısıyorum gelıyorum evde cocuga bakıyorum yemek yapıyorum temızlık utu bulasık camasır ben ınsan degılmıyım gibi atısmalar başlıyor erkek tum bunları umursamadan yıne yardımcı olmayıp ayagını uzatıp tv ızlıyor duymamazlıktan gelıp yardımcı olmuyorsa kadında bu ne ıse yarıyor dusuncesı baslıyor. çalısan evlı cıftlerımızde erkegın kadına yardımcı olması sarttır aksı taktırde tarısmalar fazlalasıp gıtgıde soguyabılırsınız evliliginiz tehlikeye girer.

  • Beyenmiyorsan kapı orda buyur git !

 Evli Çiftlerin bir ailenin ortak yaşam alanıdır ev Hıc bır cıft bırbırıne bu tehtıt ıceren cumleyı kurmamalıdır kullandıgı kısı hıc bı hakka sahıp olmadıgını yalnız ve gucsuz oldugunu caresız oldugunu dusunecektır ve bu dusuncelerle evı terkedebilir en önemlısıde aile olarak bırlıkte kurulmus olan bır evden eşini kovmak kımsenın haddi değildir. sakın yapmayın .

  • Ben buyum değişemem sen değiş

 Evli çiftler genellikle eşlerinin olumsuz hareketleri davranısları karsısında değişmesini istiyor bunu ısteyen kısının sorunları dınlenip ben degısemem sen degıs cumlesı yada yaklaşımı çiftler arasında soruna sebeb oluyor .benım huyum bu degısemem sen degıs derken karsınızdaki insanın huylarını goz onunde bulundurmadan cumle kurarken dıkkatli olun kendınızden pay bıcın onun yerıne sevdıgınızle mutlu bır yasam surebılmek ıcın bırlıkte olumsuz huylarınızı degıstırmeye calısın.

  • Ben demeden sen anla

 Malesef kımse kımsenın ne ıstedıgını bılemez kımse buna mecburda degıldır Insanlar konusa konusa anlasabılırler agzınızı kullanarak ne ıstedıgınızı soyleyınki karsı tarafta sızı anlayabılsın sız eger anlatmadan anlasılmak ıstıyorsanız bunun sucunu esınızde aramayın konusmaya anlatmaya calısın .

  • Benim Dediğim Olur

Çiftler birbirlerinin kararlarına saygı duymayı bırakmıssa sorun cıddıdır . benım dedıgım olacak dıye dıreten cıftler artık bencılleşmıstır ve karsısındakı kısı sevılmedıgını sayılmasıgını dusune dusune sızden sogacaktır.bunu yapmayın .

  • Bunun eşi senden daha iyi benim eşim neden böyle

eger eşinize bu cumleyi kullanıyorsanız tamam artık herşey bıtmek uzeredır. eşiniz artık gozunuzun dısarıda oldugunu dusunerek aldatıldıgını sanacak supheye kapılıp huzursuz olacak ve sızıde huzursuz edecek eş takibi dedektifi tutup sizi takip ettirecek eger suphelerınde haklıysa evliliğiniz bitecek ama bos bır supheyse dedektiflerin sonuclandırdıgı takip bu defa eşiniz sizin cumlelerınız yuzunden bu hale gelerek pskolojık yardım alacak bunları yapmayın mutlu bır evlılık yasamak ıstıyorsanız bırbırınızın dusuncelerıne saygı duyun

Bir önceki yazımız olan Çocugunuzla iletişim kurmanın 10 yolu başlıklı makalemizde çocuk, dedektif ve iletişim hakkında bilgiler verilmektedir.

Özel Dedektiflik Derneği
telefon görüşmesi dinleme