özel dedektif özel dedektif

erkelerin kadında sevdigi 13 sey

Erkekler bakımlı kadınları sever özellikle güzel gözuken makyajı sacı gıyımı herşeyiyle güzel duran başkalarınında dikkatini çeken kadınlardan hoşlanırlar bu birazda egolarını okşar aslında.bu guzel kadın benım benımle bırlıkte işte havaları erkekler nekadar kıskanc olursa olsun bu durumdan gizli bir mutluluk duyar zevk alır ilişkinizin özel durumlarında işler değişiyor biraz kadınların bakımı guzelliğini bir yere bırakalım doğal hallerini seven erkekler daha çoktur.erkekleri anlamakta zordur aslında ne istediklerinin onlarda farkında değil.

Aslında erkeklerın nasıl kadınlardan hoşlandıklarını biraz anlatalım bayanlar size…

1-Ten kokunuz -dogal haliniz

Süs bebeği gibi oturan gezinen kadınlar hoştur ama sadece ego için.giydiğiniz pijamalar makyajsız haliniz toplu sacınız ve parfumsuz tenınız erkekler bu halleri çok çekici buluyor

Not :surekli dagınık olmamak sartıyla.

2.Erkeginin kıyafetini giyen kadınlar

Arastırmalar sonucu erkekler birlikte oldukları kadının ona ait gömlek boxeri yada tşörtünü giydikleri zaman çok cezbedici buluyorlarmış bu bir çeşit sahiplenme duygusuymuş. 

3.Eski sakladıgınız sizin utandıgınız beyenmedıgınız fotograflar

Erkekler sizin kucuklük fotograflarınızı lise zamanlarınızı şişman oldugunuz utandıgınız o resimleri çok masum ve çekici buluyorlarmış ve bu durum cok hoşlarına gidiyormuş

4.Kendi elinizle hazırladıgınız yemekler

Kadın erkegine mukemmel bir masa hazırlayıp mum ısıgında romantik bir ortam yarattıgınızda erkekler bundan değil elinize tabakla spagettiyi alıp battaniyenin içinde tv izlerken yemek yemeyi daha hoş buluyorlarmış.

5.Çocuklara karşı davranış

Ekekler genelde ciddi ilişkilerden uzak dururlar konusu açıldıgında aniden parlar tartısma yaratır konuyu degıstırır yada uzaklaşırlar.İlişkiniz yeniyse gelecek için bir plan daha yapmadıysanız direk olarak olaya girmek yerine çocuklara karşı sevgınızı ilginizi ona hissettirin bunu anlayıp yeşil ışık olarak algılıyorlarmış yavas yavas beynine girmiş olursunuz.

6-Sinema keyfi

Erkekler kadınların tam aksine fotbola maçlara vurdulu kırdılı kanlı bıçaklı seyler izlemeye bayılırlar.sizde tam aksine romantik flimlerden hoşlanıyorsanız erkegınızıde kaybetmek istemıyorsanız ona benım ıstedıgım ızlenecek dıye dıretmeyin bu tıp kadınlardan hoşlanmaz itici bulurlar.

7.Yemek seven kadınlar.

Kibar Kibar yemek yiyen yada ben onu sevmem bunu sevmem agzım kokar kilo yapar dıyen kadınların aksıne dogal ve ne bulsa kılo almaktan korkmadan yıyen kadınlardan çok hoşlanırlar.

8.Her İşi kendi halletmeye çalışanlar

Erkekler çıt kırıldım kadınlardan pek haz etmezler gerekirse civi çakma vidalama gibi tamir işlerini kendi halledebilen kadınları çok daha çekici bulurlarmış.

9.Dekolte

erkekler bakımlı kadını sevıyor demiştik ölçülü fazla abartıya kaçmayan dekolte erkeklere kadının kendıne nekadar guvendıgını gösteren sımgelerden bırıymış.

10.Herşeyden şikayetci olan kadınlar

erkekler fazla dırdırı sevmez biliyorsunuz çokta guzel de olsanız dırdır yapıyorsanız erkekler için bitmissiniz demektir erkekler trıpten herseye alınandan dırdır hıc susmayan hep memmunıyetsız kadınlardan hıc haz etmezler.

Eşiniz için herşeyi yapıyorsunuz ama birseyler tersmi gidiyor şüphelerinizmi var

aldatatıldıgınızımı dusunuyorsunuz bu konuda eş takibi özel dedektiflerimizden yardım alabilirsiniz çabalarınızın boşuna gidip gitmedigini anlamanın tek yolu kuskularınıza son verıp huzurlu bır evlilik surdurmek ıstıyorsanız özel dedektiflerimizden yardım alarak net bır sonuca ulasabılırsınız.

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Kadınların Sormaya utandığı sorular başlıklı makalemizde dedektif, dedektiflik ve kadınlar istanbul hakkında bilgiler verilmektedir.

Özel Dedektiflik Derneği
telefon görüşmesi dinleme