özel dedektif özel dedektif

dedektiflik oyunları

Profesyonel anlamda işinde uzmanlaşmış kişiler tarafından evlerinize, işyerinize ya da başka yerlere kötü niyetli kişiler tarafından yerleştirilen kamera ile görüntülerinizi veya ses kaydınızı sizden habersizce yapılan bu işlem sayesinde kameradan görüntü izleyen ve sizi habersizce dinleyen kişilere karşı çözümsüz delisiniz. Bu tip araştırmaları sıkça yapan dedektiflik firmamız sayesinde evinize ya da iş yerinize yerleştirilen bir kamara ya da ses kayıt cihazı var mı? Merak ediyorsanız bunu öğrenmek için dedektiflik firmalarından mutlaka destek alın. Özel hayatınızın ya da yaptığınız özel olan konuşmalarınızı kaydeden sizi dinleyen bir kişinin size ve özel haklarınıza yapacağı saldırılardan korunmak istiyorsanız dedektiflerin bu kişiler hakkında yapacağı araştırma ve takipler sayesinde bu sıkıntılara daha fazla katlanmak zorunda kalmayacaksınız. Sizi kim neden dinliyor, ya da sizi neden izliyor merak ediyorsanız dedektiflerin yapacağı takipler sonucu kişinin kim olduğunu, neden bunu yaptığını öğrenmiş olacaksınız.

Kameralar iş yeri ve evlerimizin hiç ummadığımız yerlerine yerleştiriliyor. Bu kayıt cihazları ve gizli kameralar belli bir güç kaynağına ihtiyaç duyar. Bu sebepten kamerayı yerleştiren kişiler genellikle güç kaynağına yakın yerleri seçerler. Evimizde kullanılan( kumanda, saat, radyo )  vb. gibi cihazlara yerleştirilen kameralar sayesinde kişini ev ve iş yeri kolaylıkla izlenebilir. Gizli olan kameraların buluna bilmesi izlenen kişi tarafından biraz zordur. Dedektiflerimizden alacağınız profesyonel yardın ile ev, iş yeri ve kendinizin özel yaşamını güven altına alabilirsiniz.                   Dedektiflik firmalarının olayı elle alması durumunda kişini takibi yapılır ve kişi hakkında deliler toparlanır müşteri ile paylaşılır. Kamera ya da cihaz konulan sahhısın evi ya da iş yeri dikkatli şekilde incelenir. Yapılan bu incelemeler bazen uzun zamanlar alabilir. Dedektiflerin bu konuyu tespit etmelerinde en önemli etken zaman ve ellerinde yeterince donanımın olmasıdır. Dedektiflik firmanızın uzman kadrosuyla hiçbir şey çözümsüz ve zor değildir.

Bir önceki yazımız olan Eş Takibi başlıklı makalemizde dedektif, dedektif istanbul ve eş takibi hakkında bilgiler verilmektedir.

Özel Dedektiflik Derneği
telefon görüşmesi dinleme