özel dedektif özel dedektif

Dolandırılmamak için dedektif tutun

Dolandırılmamak için dedektif tutun

İç ve dış dolandırıcılık genişleyen ekonomisi ile, artan ve azalan dünya, şirket dolandırıcılık büyüyen bir sorundur. Mb özel dedektif şirketlerin iç ve dış dolandırıcılık karşı kendilerini koruması için yardımcı olabilir.

Size yerel bir işletme veya bir küresel şirket olsanız, bilinçli kararlar için gereken gerçekleri verebilir Mb özel dedektif, biz özel ihtiyaçlarına uygun kapsamlı bir hizmet sunuyoruz.

Mb özel dedektif personeli eski polis ve eski silahlı kuvvetler personellerinden oluşmaktadır, Mb özel dedektif  Dolandırıcılık Araştırmalarında uzmanlaşmış gizli dedektif ekibidahil olmak üzere tüm alanlard profesyonellerinden oluşan bir ekibimiz var.

Şirket dolandırıcılığı ve ilgili sigorta araştırmaları ne yazık ki bazen kolluk güçleri  tarafından alt öncelik verilir, biz hızlı soruşturma ve kayıpları en aza indirmek için eylemler yoluyla “boşluğu” doldurmayı hedefliyoruz.

Bu nedenle, varlık ve kurtarma yerini kayıpları sınırlamak ve hasar sınırlandırılmasında yardımcı olabilir.

Mb özel dedektif Araştırmalar kişisel hizmet ve yüksek profesyonel standartlara kararlıyız, mali suçlar tüm yönleriyle incelenmesi konusunda ısrarcıyız.

Mb özel dedektif Araştırmalar hem hukuki ve kapsamlı araştırma dedektifleri vardır

Dolandırıcılığa karşı kendinizi koruyun

Eğer bir yatırım fırsatı görüyorsanız, yatırım yapacagınız alan yada şirket konusunda şüpheniz var sa sizin için araştırıyoruz mevcut eylem için  öncesi sonrası piyasa analizi söylentiler gibi bicok alanda sizin icin araştırıyoruz peki  örneklmek gerekirse  var olan  şirket kurum yada kuruluş icin piyasa bilgileri için ornek verecek olursak:

  1. Güncel adres ve telefon

  2. Son adres geçmişi

  3. Mülkiyet sahipliği

  4. İflas ve ilçe mahkemesi kararları

  5. Şirket ve kişisel varlıklar

Ve bunun gibi bir çok alanda Mb özel dedektif sizin için araştırıyor

Bilgi sahibi olun – dolandırıcılığa karşı kendinizi koruyun

Bireysel ve ya kurumsal olarak geçmiş analizi; birisi hakkında geniş bir bilgi yelpazesi açabilirsiniz ve tipik olarak herhangi bir sabıka kaydı, bir kredi raporu, adres tarih, diğer ilgili bilgilerle birlikte evlilik tarihi gibi şeyler yer alacak.Bu kişisel bir araştırma örneğidir.

Mb özel dedektif ajansı istanbul , bizim arka plan kontrolleri itibaren herhangi bir suç eylemi suçlar ya da

Bir önceki yazımız olan dedektiflik oyunları başlıklı makalemizde dedektif, dedektiflik ve istanbul hakkında bilgiler verilmektedir.

Özel Dedektiflik Derneği
telefon görüşmesi dinleme