özel dedektif özel dedektif

Çalıntı oto araştırma, tespiti ve dedektiflik hizmetleri

Çalıntı oto araştırma, tespiti ve dedektiflik hizmetleri

Çalıntı oto araştırma, tespiti ve dedektiflik hizmetleri

Detaylı ve sonuç odaklı çalışmak dedektiflerin çabuk ve olumlu sonuçlar çıkarmak en önem verdiği konudur. Son zamanlarda kurulan dedektiflik firmaların bu tür araştırmalarla olumlu sonuçlar elde edilmiştir. Dedektifler sıradan kişiler değildir konusunda uzmanlaşmış ve çoğu polis emeklilerinde oluşan kişilerden oluşmaktadır. Çeşitli metot ve elde edilen deliller ile sonuca ulaşırlar. Son zamanlarda sıklıkla tercih edilen dedektiflik hizmeti kısa sürede çözüm için iyi bir seçim olarak görülmelidir. Dedektiflik firmalarının çalıntı araç şikâyetleri ile firmamıza başvuruda bulunana kişiler çoğunluktadır. Araç hırsızlığında çalınan araçları çoğu kez hurda yöntemi ile parçalayıp satanlar ya da çalınan aracınızın plaka ve birçok belgesini değiştirip başka kişilere satan hırsızlar yüzünden hem aracı çalınana kişi hem de bilinçsiz şekilde aracı alan kişi sıkıntıyla karşılaşıyor.

Dedektiflik firmalarına başvuru yaptığınız andan itibaren dedektiflerimizin çalışmaya başlamasıyla aracı çalınan kişi takibi vakit kaybetmeden başlar. Kişinin takibi için yeterli bilgiler ve detaylı bir çalışma gerekir. Zaman kaybı bu gibi çalıntı durumlarında en önem verilen detaydır. Zaman ne kadar uzarsa aracı çalan kişinin izlerini bulmak ve yeterli bilgiye ulaşmakta bir o kadar zorlaşır. Tespitler için çalınan aracın modeli, ruhsat bilgileri, plaka bilgileri olayı çabuklaştırmak için önemli olan bilgilerdir. Bu olay genellikle lüks otomobil satan firmaların başına daha sıklıkla geliyor. Çeşitli lüks araçları çalıp başka ülkelere götürüp satan şebekeler var. Türlü emek ve çabalarla aldığınız araçlarınızı çalan kişilerin çabucak yakalanmasını istiyorsanız dedektif firmalarına mutlaka başvuru yapmalısınız. Dedektiflerimizin detaycı ve bilgi toparlama konusundaki çabukluğuyla sayesinde çalınan aracınıza çabucak kavuşacağınızdan emin olabilirsiniz

Bir önceki yazımız olan dedektiflik oyunları başlıklı makalemizde dedektif, dedektiflik ve istanbul hakkında bilgiler verilmektedir.

Özel Dedektiflik Derneği
telefon görüşmesi dinleme